Pizza Kraków Czyżyny

Pizza Kraków. Pizzeria z dostawą na Czyżyny, Dąbie, Grzegórzki, Kazimierz, Płaszów, Podgórze, Przewóz, Rybitwy, Stare Miasto, Wola Duchacka, Zabłocie, Bagry.
Włoska Pizza Kraków. Pizzeria na dowóz na Czyżyny, Dąbie, Grzegórzki, Kazimierz, Płaszów, Podgórze, Przewóz, Rybitwy, Stare Miasto, Wola Duchacka, Zabłocie, Bagry.

Najlepsza włoska pizza na dowóz w Krakowie

Zapraszamy na najlepszą pizzę na dowóz w Krakowie, którą przygotowywujemy zgodnie z wytycznymi Stowarzyszenia Prawdziwej Pizzy Neapolitańskiej (AVPN).

Ciasto do pizzy wyrabiamy codziennie, wyłącznie z włoskiej mąki typu “00”.

Przygotowane ciasto podlega procesowi dojrzewania do 48 godzin.

W naszych pizzach stosujemy wyłącznie oryginalne włoskie składniki. Sami je sprowadzamy z Italii, żeby zadbać o ich wysoką jakość i żeby zachować unikalny smak pizzy neapolitańskiej.

Pizze wypiekamy w rzemieślniczym piecu z kamienia w temperaturze dochodzącej do 500 stopni przez okres ok. 60-90 sekund.

Dzięki temu nasza pizza jest tak smaczna, tak szybko!

Pyszna pizza neapolitańska z pizzerii Vesuviana na obszarze Kraków Czyżyny

Czyżyny to bliska naszemu sercu dzielnica Krakowa. Nasi kierowcy codziennie odwiedzają Was tam dostarczając oryginalną pizzę neapolitańską prosto z pieca!

Pamiętajcie, że w Pizzerii Vesuviana znajdziecie oryginalne pizze neapolitańskie, czyli takie z wypieczonym rantem i środkową częścią pizzy na cienkim cieście.

Pizzeria Vesuviana Kraków poleca się – bezpłatna dostawa lub odbiór osobisty. Dostarczymy Waszą Pizzę prędko. Możesz też nas odwiedzić i odebrać swoją ulubioną pizzę, która dzięki specjalistycznemu piecowi sprowadzanego z Włoch jest gotowa w mniej niż 90 sekund.

icon_6

JAKOŚĆ SKŁADNIKÓW

W naszej pizzerii stosujemy wyłącznie oryginalne, włoskie produkty.

icon_5

ORYGINALNE RECEPTURY

Stosujemy oryginalne receptury, które zostały zaczerpnięte z tradycji kuchni neapolitańskiej

icon_4

BEZPŁATNA DOSTAWA

Dostarczamy gorącą pizzą prosto z pieca w najszybszym możliwym czasie, za darmo.

Pizzeria Vesuviana z dowozem na Czyżyny

W Pizzerii Vesuviana znajdziecie tradycyjne pizze neapolitańskie. Pizze neapolitańskie charakteryzują się średnicą ok. 32cm, charakterystycznymi brzegami pizzy, które są obficie wyrośnięte i spieczone. Środkowa część pizzy charakteryzuje się cienkim ciastem oraz wilgotnym spodem. Ciasto do pizzy przygotowywane jest ręcznie, każdego dnia i podlega leżakowaniu do 48 godzin. Do przygotowania ciasta używamy wyłącznie włoskiej mąki, typ „00”, marki  Molino Scoppettuolo. Nasza Pizza Napoletana wypiekana jest w rzemieślniczym piecu MP Forni, sprowadzonym ze słonecznego Neapolu.

Włoska pizza z pieca czyli wyłącznie oryginalne, włoskie produkty.

Czy wiecie, że w naszej pizzy stosujemy jedynie oryginalne, włoskie składniki? Jest ich naprawdę wiele, ale postaramy się przybliżyć Wam te najważniejsze: sery Mozzarella Fior di Latte, Pecorino Romano DOP, Gorgonzola DOP., Grana Padano DOP, Ricotta, Wędliny Prosciutto Cotto, Prosciutto Crudo, Spianata, Salame Napoli, włoska Oliwa Extra Vergine i oczywiście słynne pomidory pelati San Marzano DOP.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź zakładkę “Składniki”.

Pizzeria w pobliżu. Pyszna pizza na cienkim cieście na dowóz na krakowskie Czyżyny

Zastanawiasz się nad najbliższą pizzerią w Krakowie? Chcesz zamówić pizzę z dostawą do domu lub biura? Skorzystaj z atrakcyjnej oferty Pizzerii Vesuviana.   W naszym menu każdy znajdzie coś dla siebie: foccacie, calzone, tradycyjne pizze neapolitańskie, pizze na słodko. Zamów teraz lub odbierz osobiście swoją ulubioną pizzę!

Pizzeria w okolicy. Pyszna pizza na cienkim cieście z dostawą na krakowskie Czyżyny.

Dołożymy wszelkich starań, żeby Wasza Ulubiona Pizza dotarła gorąca i w możliwie najkrótszym czasie. Obszar dostawy pizzy w Krakowie: Płaszów, Przewóz, Podgórze, Dąbie, Czyżyny, Zabłocie, Grzegórzki, Wola Duchacka, Bonarka, Kazimierz, Stare Miasto, Zalew Bagry. Masz wątpliwości czy obsługujemy Twoje miejsce zamieszkania? Skontaktuj się z nami pod numerem : 666-911-878

Włoska pizza na telefon w Krakowie

Metoda zamówienia swojej ulubionej pizzy przez telefon jest prosta.

1. Wybierz swoją pizzę z dodatkami i sosami w zakładce “Menu”,

2. Zadzwoń do nas i zamów ją telefonicznie

3. Wybrana pizza zostanie dowieziona do miejsca podanego podczas zamówienia (możliwe formy płatności to gotówka, karta płatnicza lub BLIK).

Buon Appetito!

Włoska pizza online w Krakowie

Metoda zamówienia swojej ulubionej pizzy przez naszą stronę www jest prosta.

1. Wskaż adres dostawy i wybierz swoją pizzę z dodatkami i sosami ze strony sklepu.

2. Potwierdź zamówienie i poczekaj na potwierdzenie zamówienia.

3. Twoja pizza zostanie dostarczona pod wskazane przez Ciebie miejsce (możesz zapłacić za swoje zamówienie gotówką, kartą płatniczą lub BLIK).

Życzymy Smacznego!