Poznaj nas

Piec do pizzy
Ciasto przygotowane do pieca

Jesteśmy Vesuviana

Nasza pizzeria powstała z pasji do Włoch i pizzy neapolitańskiej.
Dzięki niej i połączeniu z naszymi włoskimi korzeniami jesteśmy w stanie zaoferować Wam smak tradycyjnej pizzy neapolitańskiej.

To, co nas wyróżnia spośród innych pizzerii to przede wszystkim znakomite, powstałe na bazie tradycyjnego przepisu ciasto (wyłącznie z włoskiej mąki typu “00”), które wyrabiamy ręcznie każdego dnia.

W naszej pizzerii stosujemy wyłącznie oryginalne, włoskie produkty – sami je sprowadzamy od najlepszych, lokalnych dostawców we Włoszech, po to, żeby zadbać o najwyższą ich jakość i zachować unikalny smak włoskiej pizzy neapolitańskiej.

Jako nieliczni dysponujemy rzemieślniczym piecem kamiennym przeznaczonym do wypieku pizzy, który został sprowadzony do tego celu ze słonecznego Neapolu. Temperatura w nim sięga w nim 500 stopni, a wypiek pizzy trwa mniej niż 90 sekund. Dzięki temu, nasza pizza jest tak smaczna, tak szybko.

Pizza Kraków. Pizzeria z dostawą na Czyżyny, Dąbie, Grzegórzki, Kazimierz, Płaszów, Podgórze, Przewóz, Rybitwy, Stare Miasto, Wola Duchacka, Zabłocie, Bagry.
Pizza neapolitańska w Krakowie z dostawą na Czyżyny, Dąbie, Grzegórzki, Kazimierz, Płaszów, Podgórze, Przewóz, Rybitwy, Stare Miasto, Wola Duchacka, Zabłocie, Bagry.
Włoska Pizza Kraków. Pizzeria na dowóz na Czyżyny, Dąbie, Grzegórzki, Kazimierz, Płaszów, Podgórze, Przewóz, Rybitwy, Stare Miasto, Wola Duchacka, Zabłocie, Bagry.
Włoska Pizza na wynos Kraków
Włoska Pizza na dowóz Kraków
Włoska pizza na telefon lub online Kraków
icon_6

JAKOŚĆ SKŁADNIKÓW

W naszej pizzerii stosujemy wyłącznie oryginalne, włoskie produkty.

icon_5

ORYGINALNE RECEPTURY

Stosujemy oryginalne receptury, które zostały zaczerpnięte z tradycji kuchni neapolitańskiej

icon_4

BEZPŁATNA DOSTAWA

Dostarczamy gorącą pizzą prosto z pieca w najszybszym możliwym czasie, za darmo.